Kým neprijmeš minulosť, nemáš budúcnosť...

Drone zábery odhalila dva nové komplikované vzory plodín v anglickom grófstve Wiltshire, domov kultový Stonehenge kruhu. Snímky boli zachytené MrGro, webové stránky, ktoré publikuje rúrke videá z tajomných tvarov.

Od roku 1960, boli javy bol spomenie ako dôkaz existencie mimozemšťanov, ale pozorovanie nepravidelných vzorov plodín sa datujú k ako skoro ako 1600s.
kruhy.jpg
" Sú tieto kruhy tajomný? Podľa nášho názoru, nie to nie sú, "hovoria v blogu spojené s videom. Kým vzory sú zreteľne "cudzie hľadá "existuje niekoľko dôvodov, prečo zvukové pravdepodobne nie sú.

"Máme tendenciu nie je brodiť do celej teórie o tom, ako sú kruhy vyrobené. Občas, však, my chceli ponoriť nášho skromného fotografa prst sa v rybníku bizarné, tajomná a sakramentsky pravdu duševne chorý, a to je jeden taký prípad, kde cítime, že sme chceli ponúknuť názor , "píšu.

Hovorí sa, že " nerovnými "linky sú jedným z dôvodov, na zľavu možnosť cudzej účasti.

Preklad:google
Flag Counter
Zdroj:okrem vlastných materiálov všetko ostatné zo svojej mailovej schránky.ak sa materiál dotkol niečich ochranných práv- napíšte mi a ihneď zjednám nápravu.ďakujem!!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one