Kým neprijmeš minulosť, nemáš budúcnosť...

a (5).jpg
Ufológovia sú vo vytržení:
Dňa 1. júl 2014 na miestnom poli v Českých Boskoviciach objavili záhadný obrazec, ktorý bol vyobrazený v obilí. Na tomto obrazci je zaujímavé to, že obilie nie je polámané, ale len ohnuté. Podľa odborníkov to však nemusí byť dielo mimozemšťanov, ale len dielo šikovných ľudských rúk......................
Obrazec sa rozprestiera na ploche 6-tisíc metrov štvorcových, preto by to dalo veľa ľudskej práce dosiahnuť dielo takýchto rozmerov.
a (6).jpg
Mnoho nadšencov ufológie prichádzajú na toto miesto a pripisujú toto dielo mimozemskej civilizácii. Obrazec môže znázorňovať akýsi kompas, ktorý môžu mimozemské civilizácie používať aj ako dočasný orientačný bod pred niečím veľkým.
A-odľahčujem:
"U Nováků na zahradě přistane létající talíř.
Vyleze z něho jeden ufonský, ale celkem přijatelně vypadající pár, a tak je Novákovi pozvou domů a udělají mejdan.
Když už jsou trochu v náladě, tak chlapy napadne, že by si mohli zkusit trochu rozšířit obzory a prohodit si manželky. Udělají to,Nováková si odvede ufona do ložnice, tam se svlíknou.Nováková si ufona znechuceně prohlíží a myslí si: ?Takovej malinkej...?. Jenže ufon si trochu zakroutí ušima a pindík mu hned povyroste. Nastaví tu správnou velikost a pak si s Novákovou užívá až do rána.
Ráno, když ufoni odletěli, tak Nováková celá růžová říká manželovi: "Já jsem to měla úplně nádherný! A co ty? ? A Novák na to: ?No teda, já ti řeknu, za moc to nestálo. Úplně jako obyčejně a navíc mně celou dobu hrozně kroutila ušima...?"...xixi
a (7).jpg
Flag Counter
Zdroj:okrem vlastných materiálov všetko ostatné zo svojej mailovej schránky.ak sa materiál dotkol niečich ochranných práv- napíšte mi a ihneď zjednám nápravu.ďakujem!!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one