kto sme.gif
images (2).jpg
Majú ľudia mimozemský pôvod?
"Tí, ktorí zabúdajú na minulosť, sú odsúdení k tomu, aby si ju zopakovali."George de Santayan
images (3).jpg
zivot srelkaa.jpg
Život na zemi existuje okolo 500 miliónov rokov. Sporadické informácie o ľudskej civilizácii časovo pokrývajú ani nie 6 tisíc rokov, i keď sa predpokladá, že ľudstvo v dnešnej podobe žije na nej okolo 50 tisíc rokov. Stopy po stratených civilizáciách môžu byť už dávno pochované tak hlboko, že evidencia o ich existencii sa jednoducho nedá nájsť. Vie sa napríklad, že obrovské ložiská ropy vo svete vznikli pravdepodobne zo živých organických tiel. Nachádzajú sa najviac na Blízkom a Strednom východe a práve o tejto oblasti sa predpokladá, že bola kedysi biblickým "rajom", ktorý človek stratil. V duchu sa pýtam, či sa všetky tie idey, mýty, povesti a legendy nezrodili len v ľudskej predstavivosti, z túžby po zázračnej záchrane, ako únik pred neznesiteľnou skutočnosťou. Pravda však nemôže byť len taká jednoduchá. Tie legendy a mýty z rôznych kontinentov sa podobajú ako vajce vajcu, a tak nemohli vzniknúť náhodne.
Stále častejšie sa objavujú rôzne hypotézy o mimozemských civilizáciách, o ich zámeroch s nami pozemšťanmi, ba aj o záhadnom pôvode ľudstva. Sú tieto teórie objavné, za aké sa často vydávajú, alebo sú iba fantazmagóriou ?????To je otázka..
Po prečítaní množstva literatúry môžem skonštatovať, že nič neviem..............nuž...:
Je dnešné ľudstvo zmeska Adamových Božích synov, mimozemšťanov a pozemskej Evinej rasy?
Alebo ako vraj informovali mimozemšťania má biela rasa mimozemský pôvod a ostatní sú pôvodní domorodci?
Alebo si dovolím spojiť state z Biblie a ďalšie posolstvá a mimozemský pôvod má práve izraelský národ, pretože - ako sa o tom píše aj v Starom zákone - si ho Boh vyvolil za svoj ľud?
Niektorí zas tvrdia, že ľudstvo vzniklo z mimozemšťanov, ktorí sa zachránili z inej planéty zničenej vojnou ( a teda sme mimozemšťanmi všetci-xixi).
A čo tvrdenie , že človek vznikol z genetickej manipulácie, ktorú vykonali mimozemšťania /ako to tvrdí aj môj obľúbený pán Däniken/ v podmienkach laboratórii( biblický raj)..............???????????????????.........................srelkaa
text (1).gif
boh srelkaa.jpg
Dôkazy existujú.
Sú predsa dostupné.
Čo ešte viac chce ľudstvo, aby uverilo?
A stále budú popierať pravdu. Pretože by to znamenalo koniec lží a všetkého, čomu doteraz slepo verili
Znamenalo by to začať znova.
mimozemstania srelkaa.jpg
Nedostatok dôkazov ešte neznamená dôkaz nedostatku. Rutheford
"Nie je prehnané, keď povieme, že mýtus je tajným vchodom, cez ktorý prúdia nevyčerpateľné energie kozmu do kultúrnej manifestácie človeka."
Joseph Campbell, autor a mytologický teoretik, 20. storočie
2017-06-25 (1).png
"História vzniku človeka je opičie divadlo. Je to detektívka s tisíckami otvorenými otázkami a tisíckami pseudologickými odpoveďami. "Erich von Däniken
Najväčšou záhadou existencie je samotná existencia. Deepak Chopra
a (3).jpg
"Pohľad na celok je možný iba vtedy, ak sa predpokladá, že ľudská história má hlboký zmysel a moderný empirizmus má z takéhoto predpokladu strach. Zmysel ľudskej existencie vysvetľuje totiž iba mytológia."
Reinhold Niebuhr, protestantský teológ, 20. storočie
a.jpg
"Mýtus je symbolickou historkou, ktorá demonštruje hlboký zmysel vesmíru a ľudského života."
Alan Watts, autor a propagátor ZEN-budhizmu na Západe
"Napriek tomu, že mnohé mýty možno označiť za niečo, čo sa rovná lži, existujú mnohé 'pravé', ktoré možno považovať za to najsúhrnnejšie, najnádhernejšie, najvýstižnejšie vyjadrenia pravdy, aké človek pozná."
Jeremiáš Curtin, írsky teoretik, 19. storočie
24.6.2015-Priaznivci života vo vesmíre prežívajú v uplynulých dňoch radostné chvíle. V médiách sa totiž objavili fotografie z amerických vesmírnych zariadení. Do ich hľadáčika sa dostali pozoruhodné predmety pripomínajúce slávne pozemské stavby. A síce pyramídy.
Pracoval som celý život na téme vedomie, či už je to uvedomenie si tela, uvedomenie si mysli, uvedomovanie si emócií, povedomie o vašich vzťahoch,
alebo povedomie o vašom prostredí.
Myslím, že kľúčom k transformácii vášho života je byť si vedomý toho, kto ste.
Deepak Chopra
"Čo to znamená, keď všetci ostatní pochybujú?"
"Ak odstránime z kresťanstva mytologický element, ako sa to deje v teológii osvietenia a liberalizmu, robíme tak na úkor 'kresťanského odkazu', ktorý sa potom odhadzuje spolu s mýtom."
Hans Kung, rímsko-katolícky teológ, 20. storočie
Ak niečo nevnímame, ešte to zďaleka nemusí znamenať, zo ona vec alebo jav neexistujú." Dalajláma
"Existujú dve možnosti. Buď sme vo vesmíre sami, alebo nie sme. Obe sú rovnako desivé. " Arthur Charles Clarke
Ernest Renan, ale aj mnohí iní napísali, že staroveký Egypt sa zdá už od svojho začiatku vyspelý, bez mýtických a heroických vekov akoby krajina nikdy neprešla žiadnou "mladosťou". Domnievajú sa, že staroegyptskú civilizáciu pravdepodobne založili utečenci z predchádzajúcej civilizácie. Murry Hope, britská autorka, v knihe "Atlantída - mýtus alebo realita?" spomína historku o synovi istého bohatého nemeckého princa, ktorý bol zberateľom starovekých písomností a ktorý sa v roku 1529 vybral do Tibetu. Dopočul sa, že tamojší mnísi opatrujú originálne manuskripty, o ktorých sa tradovalo, že pochádzajú od Titanov. Poslušní mnísi ich po celé tisícročia mechanicky opisovali bez toho, aby z nich rozumeli čo i len jedno slovo, pretože boli napísané v neznámom jazyku. Prvá kniha sa týka "premeny kovov", iná sa zaoberá "pravidlami efektívnej vlády a vývojom ľudskej spoločnosti". Sú v nich zaznamenané rozsiahle vedomosti o makro a mikrokozme, biológii, fyziológii, gravitácii, svetle, atď. Deviata sa venuje rozličným technikám propagandy a iným psychologickým nástrojom na ovládnutie más.
boh.png
Neuveriteľná teória o pôvode ľudstva.
Americký ekológ prišiel s neuveriteľným príbehom, akoby vystrihnutým zo sci-fi filmu. Ľudia vraj nepochádzajú zo Zeme. Sme skutočne mimozemšťania?
V uplynulom období vedci priniesli niekoľko teórií života na Zemi, ktoré hovorili o jeho mimozemskom pôvode. Najnovšia hypotéza je však o niečo radikálnejšia, než v minulosti publikované vedecké poznatky. Americký ekológ tvrdí, že sme neboli stvorení pre život na tejto planéte.
a (2).jpg
Podľa Dr. Ellisa Silvera nie sme zo Zeme, ale priniesli nás sem mimozemšťania niekoľko desiatok tisíc rokov dozadu. Vo svojej knihe poukazuje na rad fyziologických funkcií, ktoré sa podľa neho nemohli vyvíjať spoločne s inými formami života na našej planéte, a tak nás usvedčujú z mimozemského pôvodu. Vo svojej teórii sa pritom odvoláva na bolesti chrbta, opálenie a pôrod. Ľudia majú jednoducho vady, ktoré ich usvedčujú z mimozemského pôvodu, myslí si Silver.

Naša pôvodná planéta má menšiu gravitáciu a deň trvá 25 hodín-Jedným s dôkazov, ú, podľa neho, bolesti chrbta, ktorými trpí obrovské množstvo ľudí. Trpíme nimi vraj preto, že sme sa vyvinuli na svete s nižšou gravitáciou. Ďalším dôkazom sú pôrody. Je podľa neho čudné, že hlavy novorodeniat sú príliš veľké a ženy majú náročné pôrody, ktoré môžu viesť dokonca k úmrtiu matky. Žiadne iné druhy na svete vraj týmito problémami netrpia.


Vesmír nie je prísny na jednotlivca. To, čo prichádza už dlhý čas ako pomocník, platí a platilo pre všetkých. To, že sa niekto v zajatí svojho ega uzavrel novým možnostiam, je jeho vec. Je dobré nestrácať čas riešením posmešných replík alebo iných prejavov. Čím menšiu pozornosť takýmto situáciám a osobám venuješ, tým lepšie. Neodsudzuj je, nepúšťaj s nimi, nechaj ich byť. Neprožívej ani opovrhnutie. Len sa rozhodli inak žiť. Nie je tvoja starosť riešiť cudzie príbehy. Človek sa nevyhne informáciám a v prípade rodiny nie sú také rozhodnutia príliš potešujúce. Aj tu však platí zákon Vesmíru: "Každý tu sám za seba jest".
e-t.jpg
unnamed.jpg
Viete, z čoho vznikol človek ??? Z trnky. Z trnky je totiž slivovica a zo slivovice je opica a z opice je človek !!. Xixi
images (1).jpg
mimozemstania.jpg
Flag Counter
Zdroj:okrem vlastných materiálov všetko ostatné zo svojej mailovej schránky.ak sa materiál dotkol niečich ochranných práv- napíšte mi a ihneď zjednám nápravu.ďakujem!!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one