Kým neprijmeš minulosť, nemáš budúcnosť...

Na otázku, či existuje mimozemský život, nemôže asi nik jednoznačne odpovedať. Veď nevieme presne ani definovať život tu na Zemi a vôbec si nedokážeme predstaviť ako by sa asi mohol líšiť ten mimozemský od nášho pozemského.
Ja ako úplný laik sledujem sféru tzv. ufológie, kde sa to návštevami UFO len tak hemží.čo je ale pravda? Tým sa zaoberajú biológovia, astronómovia,....a ani tí sa nezhodnú v názoroch.
Rozvinul sa život v tenučkej biosfére? Myslíme, že život súvisí s vodou..........ale iné bytosti predsi mohli vzniknúť na inej báze a teda je asi omylom myslieť si, že kde je vo vesmíre voda, iba tam môže byť život......................srelkaa
Madonna a svätý Giovanni
Na prvý pohľad na starom obraze nie je nič zvláštne. Až na tú podivnú vznášajúce sa bodku ...
V tomto prípade sa nejedná o fotku, ale o obraz, čo je nakoniec ešte horšie. Maľba z 15. storočia zachytáva Madonnu a svätého Giovanniho, no pozorného pozorovateľa zaujme hlavne pozadie, konkrétne neidentifikovateľný lietajúci objekt.
zahadne fot srelkaa.jpg
UFO v Evropě neznámé příběhy 3 CZ HD
Tu vidíme,že už v dávnych dobách tu boli mimozemšťania a UFO.
UFO.jpg
ufo.png
Je možné, že by minca z roku 1680 zobrazovala návštevu mimozemšťanov na planéte Zem? Podľa mnohých ufológov je zobrazenie v tvare lietajúceho taniera práve takýmto dôkazom.

Podľa niektorých je to vyobrazenie kolesa z biblického príbehu o Ezechielovi, v ktorom sú opísané štyri bytosti, každá s lietajúcim kolesom. A ufológovia sa nazdávajú, že práve tieto kolesá súvisia s UFO a návštěvou mimozemšťanov.Nález mince nie je ničím novým. Príbeh oživila stránka zameraná na fenomén UFO – UFO Sightings Daily.

V posledných rokoch sa skeptici snažili spochybniť teórie o UFO. Tvrdia, že objekt na minci by mohol byť kvet, hríb alebo dokonca štít. Je však zaujímavé, že podobné vyobrazenia sa nachádzajú na mnohých minciach a obrazoch.
MOSKVA - Video, ktoré vzniklo koncom minulého mesiaca v hlavnom meste Ruska, je obrovskou záhadou aj pre odborníkov. Ukázalo sa totiž, že záznam s neidentifikovateľnými svetlami na nočnej oblohe je zrejme autentický.
Paul Hellyer je jeden z nejvýše postavených lidí, kteří oficiálně hovoří o tom, že kontakty s mimozemšťany jsou nejen časté, ale že o nich světové vlády ví. Hellyer byl v šedesátých letech ministrem obrany Kanady a jeho slova o tom, že na Zemi v minulosti přistávali mimozemšťané, je nutné brát vážně.
ufo.jpg
Boyd Bushman pracoval jako vývojář v letecké společnosti Lockheed Martin. Pracoval však v přísně tajné Oblasti 51 (Area 51) a tam viděl mimozemské lodě i samotné mimozemšťany.
Najznámejší astronaut súčasnosti Scott Kelly počas svojho vesmírneho letu zachytil niečo, čo prekvapilo aj samotných ufológov.
ufo.jpg
Podivný disk vznášející se nad kostelem byl nalezen na jedné z fresek 700 let starého kláštera v Rumunsku. Ufologové tvrdí, že jde jen o další z mnoha starých obrazů, které svědčí o návštěvách z vesmíru napříč historií a celým světem.
ufo.jpg
Ruské námořnictvo nedávno odtajnilo záznamy o pozorování neidentifikovatelných objektů, které po technologické stránce přesahují vše, co dosud člověk vytvořil. Informoval o tom ruský zpravodajský web Svobodnaja Pressa.
Podmořská UFO = USO Fascinující dokument plný informací CZ HD
ufo.jpg
ěhem lunárních misí amerického vesmírného programu Apollo v letech 1969-1972 spatřili kosmonauti nad povrchem Měsíce záhadné záře a svítící objekty, které se objevily i na několika jejich snímcích, které zde pořídili. Šlo pouze o hru slunečních paprsků a odrazů světel na čočce fotoaparátů, jak tvrdí NASA, nebo o kosmické lodě mimozemských civilizací, jak věří někteří ufologové a záhadologové?
images (2).jpg
Flag Counter
Zdroj:okrem vlastných materiálov všetko ostatné zo svojej mailovej schránky.ak sa materiál dotkol niečich ochranných práv- napíšte mi a ihneď zjednám nápravu.ďakujem!!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one